0086 15243605894

[email mbrojtur]

EN
Të gjitha kategoritë

Pajisje prodhimi

Shtëpi> Cilësi > Pajisje prodhimi

Na Kontaktoni

Email: [email mbrojtur]

Telefon: 0086 731 85240616

Shtoni: Dhoma 2702, Ndërtesa #2, Zhongyijiujun, Nr.29, Rruga Junxing Jugore, Distrikti Yuelu, Changsha, Hunan, Kinë.

  • NGROHJE

  • SHPIM HOT

  • Zgjidhje

  • Linja e PRODHIMIT

  • turshi DHE PASIVA

  • TESTI I LËNDËS SË PARË